Firefox

Firefox dla Mac

Najlepsza przeglądarka? Mozilla Firefox i dodatki

Firefox to darmowa przeglądarka internetowa o ogromnych możliwościach. Jest najpoważniejszym konkurentem dla Safari.Jeśli nie używasz Firefoxa do czytania tego tekstu, to najwyższy czas dowiedzieć się co oferuje ten program. Podstawowe zalety... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Duże możliwości personalizacji
  • Integracja z motywami Personas
  • Odtwarzanie wideo na pełnym ekranie

Wady

  • W przypadku korzystania z wielu wtyczek program wyraźnie zwalnia

Niezbędny
10

Firefox to darmowa przeglądarka internetowa o ogromnych możliwościach. Jest najpoważniejszym konkurentem dla Safari.

Jeśli nie używasz Firefoxa do czytania tego tekstu, to najwyższy czas dowiedzieć się co oferuje ten program. Podstawowe zalety przeglądarki to: wysoki poziom bezpieczeństwa, możliwość dostosowania do upodobań użytkownika oraz bardzo wysoka wydajność.

Firefox to oprogramowanie Open Source, rozwijane przez ogromną społeczność programistów współpracujących z fundacją Mozilla. Luki w zabezpieczeniach są dzięki temu bardzo szybko wykrywane i naprawiane. We współpracy z Google, Firefox chroni przed oszustami podszywającymi się pod zaufane witryny (tzw. phishing).

Nowością jest zaimplementowanie w Firefox funkcjonalności dodatku Personas. Wchodząc na stronę internetową projektu można program "ubrać" w jedną z wielu dostępnych skórek. To opcja skierowana do mniej doświadczonych użytkowników, którzy nie lubią bawić się rozszerzeniami i motywami, ale znudził im się standardowy wygląd Firefox. Przeglądarka działa stabilnie, a otwarte karty są automatycznie zapisywane, aby chronić efekty Twojej pracy.

Każdy Firefox jest inny - użytkownicy mają możliwość pełnego dostosowania przeglądarki do swoich potrzeb. Od zmian wyglądu dzięki integracją z dodatkiem Personas, po zaawansowane narzędzia dla webmasterów. Firefox ma ponad 5000 dodatków - małych programów zwiększających jego możliwości.

Pobierz Firefox na Mac, to bardzo dobra przeglądarka internetowa. Zdecydowanie przewyższa Safari pod względem funkcjonalności i możliwości personalizacji oraz oferuje ciekawe dodatki.

Mechanizm wyłączający działanie błędnej wtyczki, bez zakłócania pracy przeglądarki.

Zmiany

  • Mechanizm wyłączający działanie błędnej wtyczki, bez zakłócania pracy przeglądarki.

Najczęściej pobierane Przeglądarki na mac

Firefox

Download

Firefox 3.6.19

Opinie użytkowników o Firefox

Sponsorowany×